Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Хмельницькому народився малюк-рекордсмен вагою понад 6 кілограм

Немовля з рекордною вагою народилося 24 листопада у Хмельницькому обласному перинатальному центрі.

Про це повідомляє Суспільне.

Допоки дитинка спить, мама і тато розповідають про свого новонародженого сина.

"Так вийшло, що саме в лютому, і точно 24-ого. Так вийшло в нас. І це шоста дитина. В мене є: хлопчик, дівчинка, хлопчик, дівчинка, і хлопчик, і хлопчик знову народився. Я б сказала, що ми не думали, щоб зачати, а в нас так вийшло, так Бог дав. А народити - так теж Господь дав, що вчора народила, 24–го", — розповідає породілля Оксана Головач.


Хлопчик Лука народився 24 листопада з вагою понад шість кілограмів. 
 

"Ми назвали синочка на честь Луки Кримського Войно-Ясинецького. Він лікар, хірург і єпископ. Ми його дуже почитаємо, і на честь нього і назвали. Звичайно тяжко, страшно переживаєш, але уповаєш на Бога, все буде добре", — каже багатодітний батько Микола Головач.

Про те, що вшосте стануть батьками, каже Оксана Головач, дізналась четвертого квітня.

"Трошки дуже настрашилась тому, що почала падати й плакати, що війна, і тут завагітніла, але нічого, з Божою допомогою перенесла це все. Як то кажуть, хлопчики родяться — Бог знає, що дає", — каже Оксана Головач.


Тато, Микола Головач, каже: старші діти зраділи новонародженому братику.

"Радіють. Старшому — двадцять перший рік, далі дівчинка — дев’ятнадцять років. Всі дуже раді. В нас богатирі! Найперший народився - 3600, тоді — 4300, потім – 5300. І, слава Богу, це козаки. А дівчатка трошки менші - 3900 і чотири", — розповідає священник та багатодітний батько Микола Головач.

Дитина з вагою понад шість кілограмів народилась вперше за всі 12 років роботи обласного перинатального центру.

Читати також