Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Хмельницькому жінка намагалась здати 15-річну доньку в "оренду" в бордель

42-річну жительку Хмельницького засудили до шести років ув'язнення за передачу доньки в сексуальну експлуатацію. 

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура. 

- За результатами розгляду апеляційної скарги обвинуваченої, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Хмельницького міськрайонного суду, яким їй призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні. 

Жінку правоохоронці викрили у червні 2019 року, коли вона намагалась за 30 тис. грн «здати в оренду» 15-річну доньку. При цьому вона чітко усвідомлювала, що віддає свою дитину в так званий «бордель» для заняття проституцією або для будь-яких інших цілей.

Під час одержання частини обумовленої суми коштів в розмірі 20 тис грн жінку затримали. 

Суд визнав мешканку Хмельницького винною за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людиною, вчинена щодо неповнолітньої її батьками). 

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.