Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Києві заарештували активи білоруського підприємства, яке могло фінансувати агресію РФ, на 4 мільярди доларів

Правоохоронці у Києві заарештували активи білоруського підприємства, яке може бути причетним до фінансування російської агресії.

Про це повідомляють в Офісі Генерального прокурора України. Так, були заарештовані корпоративні права підприємства-резидента в розмірі майже 1 мільярда гривень, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 мільярди гривень.

Арештоване майно планують передати в АРМА. Правоохоронці перевіряють діяльність цього підприємства у контексті можливого сприяння рф під час підготовки та проведення агресивної війни проти України.

Читати також

26.06.2022 Росія планує збільшити кількість своїх військ у Білорусі біля кордону з Житомирщиною та Рівненщиною

Керівництво установ та організацій Гомельської області попереджені про ймовірність повернення підрозділів ЗС РФ. Одночасно росіяни планують нарощування чисельності оперативно-тактичної авіації на території Білорусі. Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі. Також з 22 червня на території Гомельської області тривають мобілізаційні навчання. Натомість анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами, не проводяться. Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт.