У населених пунктах Рівненщини завтра не буде газу.
Про це повідомили у Рівненській філії "Газмережі".
Як зазначається, 20 травня спеціалісти проведуть технічне обслуговування багатоповерхівок у Рівному, Сарнах, Дубні, Острозі, Радивилові, Дубровиці та Берестовці.
У зв’язку з цим тимчасово відключать газопостачання:
- у Рівному - по вулиці Хліборобів, 4;
- у Сарнах – по вулиці Технічна, 16;
- у Дубні – по вулиці Свободи, 42 та 46;
- в Острозі – по проспекті Незалежності,50;
- у Радивилові – по вулицях Героїв України, 11; Кременецька, 103 та Соборна, 20;
- у Дубровиці – по вулиці Нагоранська, 2-А;
- у Берестовці – по вулиці Героїв України, 33.
Відразу після виконання робіт – газопозпостачання відновлять.
- Перепрошуємо за тимчасові незручності. Дякуємо за розуміння, - йдеться в повідомленні.