У кількох містах Рівненщини тимчасово відключать газ

У населених пунктах Рівненщини завтра не буде газу.

Про це повідомили у Рівненській філії "Газмережі".

Як зазначається, 20 травня спеціалісти проведуть технічне обслуговування багатоповерхівок у Рівному, Сарнах, Дубні, Острозі, Радивилові, Дубровиці та Берестовці.

У зв’язку з цим тимчасово відключать газопостачання:

  • у Рівному - по вулиці Хліборобів, 4;
  • у Сарнах – по вулиці Технічна, 16;
  • у Дубні – по вулиці Свободи, 42 та 46;
  • в Острозі – по проспекті Незалежності,50;
  • у Радивилові – по вулицях Героїв України, 11; Кременецька, 103 та Соборна, 20;
  • у Дубровиці – по вулиці Нагоранська, 2-А;
  • у Берестовці – по вулиці Героїв України, 33.

Відразу після виконання робіт – газопозпостачання відновлять.

- Перепрошуємо за тимчасові незручності. Дякуємо за розуміння, - йдеться в повідомленні.

Читайте також