Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У команді "Кардинал-Рівне" визначили, хто гратиме у новому сезоні

http://cardinal-rivne.com

"Кардинал-Рівне" оголосив імена та ігрові номери гравців, що потрапили до заявки команди на сезон 2018-2019. До списку увійшли три воротарі та дев'ять універсалів. Участь ще двох виконавців у стартовому матчі сезону проти "Енергії" - поки під питанням. 

Склад команди у сезоні 2018-2019 (станом на 11 вересня)

Воротарі:

1. Ярослав МОРИКИШКА

2. Юрій СВИНАРЧУК

91. Олександр СІРІЦЬКИЙ

Універсали

7. Максим МАНУЙЛЕНКО

8. Ігор САЛТАНОВ

9. Іван ІВАНЮК

10. Володимир ПОНОЧОВНИЙ

15. Павло КОНЦЕБА

17. Олександр БАСИЧ

18. Андрій АРДАШНІКОВ

22. Роман ГОРПИНИЧ

27. Сергій КРАВЧУК

- Є проблеми по трансферу Віктора Кравцова і Артема Мороховця. Клуб якнайшвидше намагається вирішити цю проблему. Чим швидше ми її вирішимо, тим у сильнішому складі вирушимо до Львова, - резюмував головний тренер команди Станіслав Гончаренко.

Додамо, що у команді Віктор Кравцов взяв номер 37, а Артем Мороховець - номер 88.

- Щодо Богдана Новака - то він поки поза заявкою. Це пов'язано із тим, що в нього зараз є певні протипоказання до фізичних навантажень. Він розмовляв вже із Станіславом Олександровичем на цю тему. Тому, у майбутньому ми все ще розраховуємо на цього виконавця, - заявив президент клубу Володимир Валявка.

Повідомляє прес-служба МФК "Кардинал-Рівне"

Читати також

09.08.2022 У Рівному демонтували незаконний шлагбаум біля ТЦ "Вікторія"

- Дана перешкода обмежувала рух транспортних засобів по дорозі, яка належить громаді міста. Провели розмову з власником і зобов’язали провести демонтаж самовільно встановленого шлагбауму, - зазначив Олександр Третяк. - Незаконно встановлені шлагбауми та інші обмежувачі руху – одна з проблем, про яку часто скаржаться у Рівному. Дав доручення відповідним комунальним службам міста оперативно відпрацювати кожне таке питання та тримати на постійному контролі благоустрій вулиць та дворів міста.