Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Корці вандали обмалювали стіни в парку свастикою

У Корці в парку невідомі обмалювали стіни нацистською свастикою. 

Про це повідомляє Корецька міськрада. 

- Якось не комільфо на 112 день війни зустрічати подібні знаки у нашому місті. Це може свідчити лише про неосвіченість та цинізм з боку окремих осіб і «Діани». Мільйони загиблих українців у Другій світовій війні, десятки тисяч загиблих у війні з рашистами, та вандали, що обожнюють свастики нічого і по цей час не усвідомили. Соромно…- йдеться у повідомленні. 

Читати також

30.06.2022 У колонію на Рівненщині ув`язнені через спільників постачали наркотики

Вони залучили до цієї "схеми" трьох близьких осіб на волі, які налагодили постачання канабісу, бупренорфін у та метадону. Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали, формували в одну передачу, яку за винагороду проносив на територію колонії її працівник. Слідством встановлено кілька епізодів постачання наркотичних речовин таким шляхом.

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.