Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Костополі депутати обрали секретаря ради, керуючу справами та заступників міського голови

Сьогодні у Костополі на черговій сесії обирали секретаря міської ради, керуючого справами та заступників міського голови.

За результатами таємного голосування, секретарем Костопільської міської ради став Сергій Ткачук від ВО«Батьківщина», його підтримали 21 депутат, повідомляє міська рада. 

Заступниками міського голови стали Юрій Кузнюк, Сергій Герук, Андрій Ткачук, Наталія Беляновська, а керуючою справами – Руслана Вітошко.

Нагадаємо, на сесії у жовтні депутати звільнили усіх заступників міського голови, секретаря ради та керуючу справами. 

Також депутати розглянули та прийняли рішення щодо 145 актуальних питань життєдіяльності громади.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.