Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Костополі нагородили колективи Центру дитячої та юнацької творчості

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Костопільської міськради стали переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Про це повідомили на сайті Костопільської міської ради.

Подяку отримали:

  • хореографічний ансамбль «Натхнення» (керівник Ірина Ясенчук) за перші місця в Міжнародному конкурсі мистецтв «Зоряний час»;
  • студія танцю «Феєрія» (керівник Марія Скороход) за перше місце в категорії "формейшн різновікові" з композицією «Ми з України» у Всеукраїнському рейтинговому конкурсі хореографічного мистецтва «Golden Kids»;
  • вихованці Зразкового колективу циркової студії «Каскад» (керівник Людмила Грицюк) за призові місця у X Всеукраїнському фестивалі-форумі-конкурсі «Перлина заходу».

«Дуже приємно, що навіть у такий важкий час, ви займаєтеся, розвиваєте культуру, прославляєте місто Костопіль на міжнародних, всеукраїнських конкурсах і перемагаєте. Про Костопіль вже знають у Німеччині, Польщі та всій Західній Україні. Це вкотре доводить, що позашкілля розвивається на високому рівні, зокрема, завдяки вашим керівникам гуртків і наставникам. Тому ми з глибокою шаною відзначаємо ваші старання», - каже заступник міського голови Сергій Герук.

Читати також