Рівне Медіа

У Костополі не відкрили Меморіал Слави, бо підрядник неякісно виконав роботи

У Костополі не відбулось відкриття Меморіалу Слави, яке запланували на 22 червня. У Костопільській міській раді пояснили, що це зумовлено неякісним виконанням робіт підрядником. У зв'язку із цим роботи не будуть оплачені до усунення браку.

Днями комісія у складі представників Костопільської міської ради та комунального підприємства «Костопількомунсервіс» перевірила готовність Меморіалу – і не прийняла роботу.

"Ми проінспектували об’єкт і дійшли до висновку, що оплачувати їх не будемо, поки виконавець не усуне недоліки, - розповів заступник міського голови Костополя Леонід Безбах, - зокрема, бруківка на Меморіалі вкладена погано, нас не влаштовує також і якість самої бруківки. Вкладена з дефектами й бруківка довкола Меморіалу, де її знімали для проведення реконструкції".

Як повідомив керівник КП «Костопількомунсервіс» Ігор Онищук, у листі-претензії до виконавця робіт буде перелік виявлених дефектів та термін їх усунення. Акт виконаних робіт на суму понад 400 тисяч гривень «Костопількомунсервіс» не підпише до усунення недоліків.

Якщо підрядник відмовлятиметься переробити недоліки власним коштом, то допускається можливість судового позову на відшкодування завданих збитків.

Нагадаємо, реконструкцію проводить компанія «Рівнетрансбуд», яка виграла тендер. Загальна вартість проекту – близько 2 мільйонів гривень.

Читати також