Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Костополі розпочали ремонт комунальних мереж

У Костополі на вулиці Василя Сухомлинського (Сидорова), 9 розпочались комунальні роботи.

Про це повідомляють у Костопольській міськраді.

Раніше, мешканці бцдинків заявляли, що хочуть аби біля їх будинку був відремонтований проїзд, більше місць для паркування авто, але при цьому залишився дитячий майданчик. 

Однак, за словами виконувача обов'язків міського голови, спочатку слід провести комунальні роботи з огляду мереж.

"Перш ніж розпочинати роботи, територію оглядали представники комунальних підприємств, щоб з'ясувати як тут проходять мережі та чи потребують вони заміни. Спочатку розберемося із мережами, а далі заплануємо інші роботи. Все повинно відбуватися послідовно і з врахуванням думки жителів будинку", - зазначив Давид Дідух. 

Нещодавно на Василя Сухомлинського виконали перші підготовчі роботи, демонтували бетонні конструкції: плити водопровідних та каналізаційних колодязів. А також - замінили частину водопровідної мережі.

Читати також

24.09.2023 Вели разом сестер до шлюбу, а нині разом в ЗСУ: історія швагрів з Рівненщини, які стали на захист країни

До широкомасштабного вторгнення Юрій був будівельником, а Анатолій – комбайнером. - Пішли в ЗСУ, бо хочемо, щоб наші рідні жили у вільній Україні. Зараз такий час, що кожен має робити вибір: бути в ЗСУ чи допомагати ЗСУ. Ми свій вибір зробили. Мій рідний брат Сергій теж з нами у полку і наразі виконує обов’язки на Запорізькому напрямку, - розповідає батько трьох дітей, Анатолій Васильович. - Україна сьогодні в небезпеці. А ми, її діти, стали на захист держави. Так само як на захист власних дітей, дружин та батьків. Це наш обов’язок. Ми не хочемо, щоб москалі топтали нашу землю та кривдили Україну і українців. Нам є що захищати, - додає Юрій. Шваґри обоє із Гощанського району, що на Рівненщині. Як і всі - мріють про закінчення війни та повернення додому, де на них з нетерпінням чекають рідні та близькі.

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.