У Костополі зафіксували порушення Правил благоустрою. Ідеться про злив каналізаційних стоків на вулиці.
Про це повідомили в Управлінні інфраструктури КМР.
Так, інспектори муніципальної варти виявили чисельні факти самовільного виведення внутрішньобудинкових систем водовідведення (каналізації) з приватних домогосподарств на території земель загального користування.
Найбільше порушень на мікрорайоні «Заріччя» у місті Костопіль, зокрема на вулицях Винниченка та Львівській.
Кожне порушення фіксується, а на порушника складається протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, із накладанням штрафів.
Наголошуємо, що самовільне виведення каналізаційних стоків на території загального користування є неприпустимим і буде надалі контролюватися.
Закликаємо мешканців дотримуватися встановлених Правил!
Про виявлені порушення повідомляйте відділ муніципальної варти
- (03657) 2-15-71,
- 067 325 52 23.