У Костополі виявили зливи каналізаційних стоків на вулицю: як каратимуть порушників

У Костополі зафіксували порушення Правил благоустрою. Ідеться про злив каналізаційних стоків на вулиці.

Про це повідомили в Управлінні інфраструктури КМР.

Так, інспектори муніципальної варти виявили чисельні факти самовільного виведення внутрішньобудинкових систем водовідведення (каналізації) з приватних домогосподарств на території земель загального користування.

Найбільше порушень на мікрорайоні «Заріччя» у місті Костопіль, зокрема на вулицях Винниченка та Львівській.

Кожне порушення фіксується, а на порушника складається протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, із накладанням штрафів.

Наголошуємо, що самовільне виведення каналізаційних стоків на території загального користування є неприпустимим і буде надалі контролюватися.

Закликаємо мешканців дотримуватися встановлених Правил!

Про виявлені порушення повідомляйте відділ муніципальної варти

  • (03657) 2-15-71,
  • 067 325 52 23.