У Квасилові оновили дитмайданчик

У Квасилові оновили дитячий майданчик «Веселка».

Про це повідомив в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Так, працівники комунального підприємства «Трест зеленого господарства» встановили на майданчику новий сучасний ігровий комплекс. Він містить гойдалки, гірку, сходи та місток, що імітують вигляд казкового замку.р

Окім цього, спеціалісти облаштували територію, висадили шість дерев і багаторічні рослини.

"Тепер малеча у Квасилові має комфортну та безпечну локацію для відпочинку, активних ігор і приємного дозвілля на свіжому повітрі", - зауважив Віктор Шакирзян.

Читайте також