Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Квасилові встановлюють зрізану ялинку: чому не можна посадити дерево на центральній площі

Цьогоріч у Квасилові центральну площу прикрашатиме блакитна новорічна ялинка. Сьогодні працівники Тресту зеленого господарства розпочали її встановлення.

Про це повідомила староста селища Віта Кисільова.

"До 12 грудня ялинку прикрасять іграшками та святковими вогниками, встановлять локацію Різдвяних Янголів", - зазначає посадовиця.

У коментарях мешканці Квасилова запропонували посадити у центрі ялинку, яку можна було б прикрашати щороку на новорічні свята.

"Чому один раз не купити ялинку, посадити і просто її прикрашати на свято? Я вже не кажу, щоб просто викопати і привезти її з державних земель у якомусь лісництві. Вже б за тих років 20 була б набагато більша", - пише Евгений Медянкин.

На подібні коментарі Віта Кисільова відповіла, що це можливо:

"Все у ваших руках, голубу ялинку запроектовано посадити на Веселці бюджетом з озеленення, проголосуєте - посадим. Нажаль, центральна площа переснована кабелем 10 тис В і мережами водовідведення, ледве капсулу забетонували 80 см вглиб".

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.