У квітні на Рівненщині одружилися 330 пар

330 нових родин з'явилося на Рівненщині у квітні.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Як зазначається, найбільше пар — у Рівненському відділі ДРАЦС, де зареєстрували 133 шлюби.

Серед молодят традиційно багато військових — тих, хто щодня боронить Україну.

- Вітаю кожну пару. Ваше рішення створити сім’ю — це символ віри в майбутнє нашої країни, - йдеться в повідомленні. 

Читайте також