Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У лісах Сарненщини помітили сім`ю лосів (ВІДЕО)

Скріншот із відео

Мешканці Сарненського району місцевих лісах зафільмували сім'ю лосів. Самець біг попереду і змінив свій маршрут, коли помітив людей. Слідом за ним мчала самка, яка побігла у тому ж напрямку. 

Відео опублікували у спільноті "Master Clondaike". 

Лось звичайний живе у різних лісах, заростях верболозів на берегах степових річок і озер. Ці тварини дуже довірливі тварини, тому часто стають здобиччю браконьєрів, хоч на них полювати заборонено. Популяція лосів швидко зменшується, у 2009 році планувалося включити їх до Червоної книги, проте, на жаль, на даний час цього не зроблено.
 

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.