У Луганському медуніверситеті, релокованому на Рівненщину, обрали Міс і Містера 2025

У Луганському медуніверситеті, релокованому на Рівненщину ще 2022 року, обрали Міс і Містера ЛДМУ 2025.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради.

Яскравий конкурс краси, таланту й розуму «Міс та Містер ЛДМУ 2025» провели в Луганському державному медичному університеті.

Подія зібрала чималу кількість глядачів, які прийшли підтримати своїх фаворитів.

Участь у конкурсі взяли 14 студентів університету — по 7 дівчат і хлопців.

Кожен із них мав шанс проявити себе в чотирьох конкурсних етапах, продемонструвавши не лише зовнішню привабливість, а й інтелект, артистизм і харизму.

Перший вихід — самопрезентація. Учасники коротко розповіли про себе, поділилися вподобаннями, мріями та своїми захопленнями.

Наступний етап — інтелектуальний. Студенти відповідали на запитання, демонстрували свої знання та ерудицію.

Третій етап — творчий. Конкурсанти танцювали, співали, читали вірші, демонстрували знання з анатомії, грали на музичних інструментах, показували флористичні композиції, елементи ландшафтного дизайну, а також вправність у армреслінгу.

Фінальний етап — дефіле у вечірніх образах.

Після кожного етапу виступи оцінювало журі.

За результатами набраних балів переможцями стали: Анна Гордієвич та Андрій Кучерук.

Читайте також