Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Луцьку хлопчик віддав для армії гроші, які йому подарували на День народження

Хлопчик із міста Луцьк вирішив передати кошти, які йому подарували на День народження, на потреби військових. 

Тисячу гривень він передав волонтерам. 

Про це у фейсбуці написала волонтерка Вікторія Пащенко, передає "Таблоїд Волині". 

«Вчора мені на день народження подарували кошти, я вирішив віддати їх на автобус для військових! Передайте їм вітання від мене і скажіть, що я їх поважаю і бажаю перемоги», – передає лучанка слова хлопчика.

 

«Вчора для мене як бальзам на душу став цей хлопчик Артемко, який, як соловейко гарно щебече українською мовою, прославляє наше військо і всім бажає миру та перемоги! Я щаслива, бо зараз виховуються справжні патріоти України», – пише Вікторія Пащенко.

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".