Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Львові більше не буде Московського патріархату

У Львові заборонили діяльність московського патріахату. 

Відповідне рішення сьогодні рпийняли депутати міськради. 

Про це повідомив депутат Юрій Ломага. 

- Враховуючи факти, які відбулись на території Львівської міської територіальної громади, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян з боку російських окупантів, зокрема, що стосується діяльності на території України Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви "Група Догнала", яка призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі, з метою консолідації українського народу, ми ухвалили відповідне рішення, - написав він. 

Нагадаємо, наприкінці травня московський патріахат в Україні оголосив про повну самостійність та незалежність від РПЦ. Водночас в УПЦУ МП заявили про збереження духовного спілкування з Москвою. 

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.