Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Львові лікарі врятували ногу 17-річному волонтеру із Сєвєродонецька

У Львові лікарі врятували ногу 17-річному Михайлу із Сєвєродонецька, який під обстрілами доставляв їжу українським військовим. 

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова

З початку повномасштабної війни Михайло разом із групою неповнолітніх товаришів організував невеликий гуманітарний штаб. Вони розвозили на вантажівці харчі людям, які боялися вийти з укриттів. Доставляли провізію військовим у місця, куди не наважувалися поїхати навіть дорослі. 

У місті появи хлопця щоразу чекали сотні людей. Під шквали ворожої артилерії 17-річний хлопець привозив їм їжу і воду, аж поки не потрапив під обстріл «Градів». 

5 квітня Михайло разом із друзями приїхав в гуманітарний штаб, щоб поновити запаси. У цей час ворог обстріляв волонтерів. Всі, хто там були, отримав важкі поранення. Михайлові уламок роздробив колінний суглоб правої ноги.

Хлопець пригадує, що лежав на парковці і через страх взагалі не відчував болю, хотів допомогти друзям, але не міг навіть поворухнутися.

Лікарі більше місяця рятували ногу хлопця: операції, зовнішні металеві апарати фіксації Після протезування коліна їм це вдалось - він ходитиме. 

- Найбільш вражаюче у цій історії те, що Михайлик хоче ходити, аби далі волонтерити: у своїй країні, у своєму рідному Сіверодонецьку, - підсумовують медики. 

 

Читати також