Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Львові на хімзаводі пролунав вибух

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 21-го листопада, у Львові на хімічному заводі пролунав вибух. Підприємство розташоване у Сихівському районі міста. 

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці депутат міської ради Ігор Зінкевич, опублікувавши відповідні фото.

За словами очевидців, звук, схожий на вибух, на території підприємства пролунав о 14:10. Ні вогню, ні диму на хімзаводі, де виготовляють, зокрема, медичний кисень, не спостерігалося, однак із вікон одного з приміщень повилітали шибки. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

У коментарі “Варта 1” в адміністрації “ЛХЗ” пояснили, що причиною вибуху став аварійний клапан, який був під тиском.

“Це спричинило такий значний хлопок, який власне чули жителі району. Хмара, яку могли спостерігати, – не що інше ніж пил, що піднявся в повітря”, – повідомили на підприємстві, запевнивши, що  загрози життю та здоров’ю людей немає.

На місці події були присутні всі екстрені служби – поліція, ДСНС, медики швидкої допомоги. Через годину після інциденту вони покинули територію хімзаводу.

Читати також

05.12.2021 В Україні оновили карантинні обмеження у школах: що змінилось

В Україні з 6 грудня посилюють карантинні обмеження для невакцинованих у "жовтих" зона. Також зміни торкнуться і навчальних закладів. Про це повідомили у МОЗ. Зокрема дозвляється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. Без щеплення можуть працювати ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Крім того вони не підгяають відстороненню від роботи. У "червоній" зоні дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19. Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі. Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. - Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі, - наголосили в МОЗ.