Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У магазині на Рівненщині чоловік лаявся і показував сідниці

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Мешканця Березнівщини притягнули до адміністративної відповідальності і призначили 51 гривню штрафу. Окрім цього він повинен сплатити 454 гривні судового збору. 

А покарали його так за невихованість. 

У серпні цього року він у приміщенні магазину "Веронічка" у селі Балашівка колишнього Березнівського району влаштував дивну "виставу". 

Просто в магазині він нецензурно лаявся до присутніх і все б нічого, та чоловік вирішив, що всі повинні побачити його сідниці і почав їх демонструвати. 

Цим чолов'яга скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП - дрібне хуліганство.

На засідання суду чоловік не з'явився. 

А в іншому селі на Березнівщині, Друхові, нетверезий чоловік облаяв продавчиню, погрожував фізичною розправою та шарпав за одяг. У суді він пояснив, що продавець магазину - його колишня дружина, яка не хотіла продати йому цигарки. Його за це також судили, однак обмежились усним зауваженням. 

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.