Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У медзакладах Рівного - черги: коли потрібно проходити медогляд для школярів

Ілюстративне фото

У Рівному в медзакладах в останні тижні літа спостерігається ажіотаж. Батьки зі школярами хочуть пройти медогляд до 1 вересня. Однак, саме у цей час у багатьох медпрацівників - відпустки.

Повідомляють у Рівненській міській раді.

Як пояснили в управлінні охорони здоров’я Рівного, до початку навчального року профілактичний медогляд обов’язково потрібно пройти лише першокласникам. Учням 2 та старших класів це можна зробити і пізніше. Нині профогляди для таких діток “прив’язують” до дня народження, тобто саме дата народження є базовою датою. Тож огляд можна пройти за два тижні до неї або після.

“Звертаюся до батьків наших школярів, не створюйте черг та ажіотажу навколо профілактичного медогляду. Якщо хочете це зробити до початку навчального року, не чекайте останнього тижня, але пам’ятайте, освітяни не будуть вимагати довідку до 1 вересня. Ви можете це зробити і пізніше. Звертаю увагу, мова йде про учнів 2-11 класів. Першокласникам такий медогляд потрібно пройти до початку навчання,” - відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Читати також