Рівне Медіа

У мережі показали, як виглядає новий офіс відомої рівненської ІТ-компанії

"Офіс компанії "Playrix Zagrava Games" — це проект-мрія. Мрія і замовників, і мрія дизайнера, де обмеження ідей майже відсутнє. Нам пощастило її втілити, і це все в максимально стиснуті терміни, як для об'єму в 1800 м²", - так описують новий офіс рівненської ІТ-компанії на сторінці "Потужні".

Від початку проектування до перерізання стрічки на відкритті пройшло близько 6-ти місяців.

"Zagrava games" займається розробкою та підтримкою ігор, тому їх офіс — це простір для творчості, роботи та відпочинку. Відповідно, основний настрій — драйв, динаміка та фан, поєднався з функціональними робочими зонами. Активні кольори та динамічна геометрія із зонуванням по рівню шуму та часу перебування. 

Центральне ядро — зона переговорок. Ідеї, що формуються в них, "витікають" назовні у вигляді об'ємної конструкції і задають динаміки та настрою основному простору. Кожна з переговорок має свою тематику: від коміксної до "вуличної тераси" чи дитячої розмальовки. Їхнє декорування — окрема тема: як підручні речі зробити індивідуальними та особливими, в хід йшли і металеві відра, і садові шланги.

Робочий простір організований по принципу "від загального до часткового", від просторого приміщення з високими стелями — до напівзакритого робочого місця. Де в кожного працівника є можливість внести свою індивідуальність, завдяки панелі з корку, планці для постерів чи склу, по якому можна малювати.

Фото - "Потужні"

Читати також