Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У міській лікарні Рівного встановили сучасний рентген-апарат

У міській лікарні №2 у Рівному встановлено новий рентген апарат New Oriental 100 МС, який коштував міському бюджету близько трьох мільйонів. 

Як розповідають у міськраді, апарат є одним з найновіших, які нині існують. 

Зараз апарат працює в тестовому режимі. Медики вже встигли помітити його беззаперечні переваги: швидкість, простота у використанні, безпечність та компактний дизайн. 

- Безплівковий робочий процес забезпечує набагато більш зручний і швидкий результат, ніж звичайний радіографічний процес. Цифрова радіологія значно прискорює діагностику і спрощує процес обстеження. Порівняно із звичайними рентгенівськими рішеннями, цифрова ренгенографія набагато безпечніша, має більш високу якість зображення і з найменшою кількістю дози опромінення.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.