Рівне Медіа

У міській раді підтримали програму профілактики правопорушень у Рівному

У Рівненській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики.

Під час комісії було підтримано програму про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в місті Рівному на 2016-20 роки, де було вказано про додаткове виділення 30 тисяч гривень для «Центру пробації» у Рівненській області.

Представниця «Центру пробації» під час доповіді зазначила, що центр розвивається і виконує завдання, які не пов’язані з позбавленням волі (робота з особами, які засуджені, але на свободі). Кошти, які будуть виділені, необхідні для матеріально-технічного забезпечення діяльності працівників центру та профілактики – популяризації пробації, виготовлення та поширення інформаційних буклетів та ознайомчих стендів.

На комісії було затверджено зміни до бюджету міста Рівного та звіт про виконання бюджету міста Рівного на 2019 рік.

Голова комісії Олександр Чубай зазначив, що питання протокольного доручення, яке було подано на минулій сесії, про візування заступником міського голови проектів рішень, буде детально розглянуто після уточнення деталей.

Читати також