Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У міського голови Рівного – новий заступник

Щойно депутати Рівненської міської ради під час пленарного засідання погодили кандидатуру Артема Ганущака на посаду заступника очільника обласного центру.

Його кандидатуру підтримали 36 депутатів. 

Відомо, що Артем Ганущак - колишній працівник СБУ. У 2016 році його нагороджували у Рівненській ОДА за сумлінну працю з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією. 

Додамо, що 21 жовтня стало відомо про звільнення заступника міського голови Володимира Дяка, який відповідав за питаня ЖКГ, а перед цим залишив посаду заступника мера Рівного Олег Піщанський, який виїхав у США. На його місце був призначений Олександр Миронюк. 

 

 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.