Рівне Медіа

У міськШЕУ розповіли, чому досі не ремонтують дороги у Рівному

Фото - ілюстративне

Традиційно після зими дорожнє покриття у Рівному вимагає ремонту, оскільки з'являються вибоїни на проїжджих полотнах. Вони можуть стати причиною аварійних ситуацій. Щоб цього не допустити, щодня працівники міськШЕУ проводять роботи з ліквідації ямковості. Вибоїни засипають різною сумішшю.

За інформацією Рівненської міської ради, особлива увага приділяється автошляхам з найбільш інтенсивним рухом та на найбільш проблемних ділянках. Це вулиці: Макарова, Млинівська, Данила Галицького, Костромська, Соборна та інші.

Натомість поточний ремонт дорожніх полотен зараз проводитись у Рівному не може. Оскільки такий вид роботи здійснюються гарячою асфальтобетонною сумішшю, яка під час укладання повинна мати температуру в межах плюс 150 - 160 °C.

- При морозній погоді - суміш охолоджується і коли ії кладуть на охолоджену проїжджу частину, то температура знову ж таки зменшується. І вже виходить, що його ніколи укатувати. Він не ущільниться. Ефекту не буде. Ми повинні дотримуватися технічних правил. Відтак, укладати гарячою асфальтобетонною сумішшю, у холодну та вологу пору ми не можемо, оскільки не забезпечимо якість ущільнення дорожнього покриття, - розповів заступник начальника Рівненського ШЕУ Віктор Климук.

Для проведення ефективних поточних ремонтних робіт на дорогах, потрібні необхідні погодні умови, а саме - сухість та середньодобова температура не менше +10.

- У місті є чимало зелених насаджень, парків, зелених зон. Там досі сніг і він дає зволоження для дорожніх шляхів. А при мокрій основі ми не можемо проводити поточні ремонтні роботи, - додає заступник начальника Рівненського ШЕУ Віктор Климук.

Відтак, коли погода покращиться, тоді комунальники зможуть приступити до поточного ремонту. В першу чергу - це вулиці, де курсує громадський транспорт.

Окрім того, на наступній сесії Рівнеради депутати затверджуватимуть фінансування капітальних видатків. Після цього відбудуться тендери, які дадуть змогу приступити до ремонтних робіт асфальтного покриття у всіх мікрорайонах нашого міста.

Читати також