Рівне Медіа

У містечку на Рівненщині у новорічну ніч вперше задіяли нацгвардійців

Новостворений підрозділ Національної гвардії України в місті Сарни Рівненської області вперше заступив на бойове чергування в Новорічну ніч – з 31 грудня 2018 на 1 січня 2019 року.

Священик благословив військовослужбовців НГУ на несення служби в святкову ніч, після чого разом з поліцейськими вони приступили до покладених на них обов’язків – патрулювання в темну пору доби.

Нашим завданням було збереження законності та порядку на центральних вулицях міста, - розповідає командир роти старший лейтенант Кирило Ахметшин. – Усі гвардійці якісно підготовлені та мають досвід служби в інших підрозділах Нацгвардії. Тому бойове чергування для них – не в новинку. З 31 грудня на 1 січня у Сарнах ніяких грубих порушень зафіксовано не було. Жителі та гості міста, які зустрічали Новий рік біля центральної ялинки, спокійно сприймали охоронців громадського порядку та ставилися до них з розумінням і доброзичливо.

Нагадаємо, сарненський підрозділ є новоствореним та входить у склад військової частини 3055 міста Рівного. До слова, у Рівному військовослужбовці Нацгвардії теж несли службу в Новорічну ніч в центрі міста біля ялинки та на вулицях.

Читати також