Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У місті на Рівненщині неподалік будинків горіла суха трава

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

У місті Корець по вулиці Незалежності на березі річки Корчик знову спалювали рештки сухої рослинності. На місце події викликали поліцейських і пожежників.  

Про це повідомили у міській раді Корця. 

Речник Головного управління ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник розповів журналістам "Рівне Медіа", що пожежа була неподалік житлових будинків. До помешкань лишалось метрів 200.

Надзвичайники загасили займання.

Дмитро Мельник додав, що не виключено, що загорілось через людську необережність. 

Пам'ятайте, що не варто випалювати суху траву, стерню та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Це може призвести до пожеж.

Спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню. Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в місті, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. Крім того, спалюють не просто траву в місті, але й сміття, серед якого чимало пластику.

Також варто пам’ятати, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та у складних випадках і кримінальна відповідальність. У випадках виникнення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101 або 112.

Перед тим як спалювати, подумайте про наслідки, до яких може привести ваша безвідповідальність!

Читати також