Рівне Медіа

У місті на Рівненщині ремонтуватимуть міст: перекриють вулиці

У місті Дубно на Рівненщині триває підготовка до реконструкції залізобетонного мосту.  Про це повідомляє Дубенська міська рада.

Управління архітектури, будівництва та земельних питань повідомляє про обмеження руху транспорту на вулицях Сурмичі та Замковій на під'їздах до залізобетонного моста через р.Іква з 20 липня по 21 вересня 2020 року у зв'язку з проведенням реконструкції мосту.

Передбачається, що при повному перекритті моста, рух транспорту та пішоходів буде спрямовано по нововстановленому понтонному мосту. Перед початком робіт підрядною організацією буде встановлено обмежувальні пристрої, згідно Схеми організації дорожнього руху.

Проектом реконструкції моста передбачено підсилення існуючих опор та розширення мостової споруди до габаритів 16,2 м - ширина ; 50,1 м - довжина моста.

Також Дубенська міська рада повідомляє про початок робіт з капітального ремонту провулку Шашкевича в місті Дубно. Капітальним ремонтом передбачено влаштування нового асфальтобетонного покриття площею 983 м². Загальна кошторисна вартість становить 1034208, грн.

Читати також