В Острозі знову підвищили тарифи на воду.
Як зазначається, нові тарифи місцевого водоканалу встановили на засіданні виконкому 19 травня.
Головними причинами зростання тарифів називають стрімке зростання вартості електрики та підвищення зарплати.
Нові тарифи запрацюють з 1 червня:
- централізоване водопостачання: 45,54 грн за куб (було 36,42 грн);
- централізоване водовідведення: 71,12 грн за куб (було 63,30 грн);
Загалом водопостачання зросте до 116,66 грн за куб.
Додамо, що востаннє в Острозі тарифи на воду піднімали з 1 січня 2026 року. Відповідне рішення приймали на засіданні виконкому 11 листопада 2025 року.