Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У місті на Рівненщині відбувся турнір з міні-футболу в пам`ять місцевого гравця

21 вересня минає рік, як на 57-му році життя відійшов у вічність корецький футболіст Олег Володимирович Топчієнко.

20 вересня у Корецькому міському парку відбувся футбольний турнір пам’яті корчанина. Турнір ініціювали друзі Олега. Відбувся він при фінансовій підтримці племінниці Олега Олени, друзів та міської ради.

У турнірі приймали участь три команди: з м. Корець, м. Новоград-Волинський та Олександрійської ОТГ. Команди з Новоград-Волинського та Олександрії прибули за підтримки корчан Володимира Гичуна та Георгія Євчука. Учасників турніру привітала Корецький міський голова Людмила Дмитрук.

Всі присутні вшанували пам'ять про Олега хвилиною мовчання. Переможцем стала команда «Авангард» (ветерани) з м. Новоград-Волинський, друге місце посіли корчани, третє – команда з Олександрії. 

Читати також

28.01.2023 Зниклого у Вараському районі чоловіка знайшли мертвим у болоті

Як зазначається, під під час оперативно-профілактичного відпрацювання правоохоронці виявили тіло невідомого чоловіка у болотистій водоймі в лісовому масиві. За елементами одягу та зубів було встановлено особу загиблого, яким виявився зниклий у липні 61-річний житель села Красносілля. Його також уже впізнали рідні. Відповідно до лікарського свідоцтва, смерть чоловіка настала внаслідок утоплення.