У місті на Рівненщині внаслідок ДТП постраждав водій ВАЗу

В Острозі внаслідок ДТП травмувався керманич легковика.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

Як зазначається, автопригода сталася вчора, 2 червня, близько 18:15 на вулиці Східній.

Слідчий попередньо встановив, що водій автомобіля «Mercedes», 41-річний лучанин, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем «ВАЗ» під керуванням 41-річного місцевого жителя.

Унаслідок ДТП керманич «ВАЗ» отримав переломи, закриту травму грудної клітки, закриту черепно-мозкову травму та забої.

Водій позашляховика не травмувався.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчий розпочав досудове розслідування за ч.1 ст.286 КК України.

Попередньо, обидва водії були тверезі, у них відібрані біологічні зразки.

Читайте також