Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У мотоцикліста ампутували частину ноги: на Рівненщині судили винуватця аварії

У вересні цьогоріч у місті Корець сталась автотранспортна пригода – водій автомобіля «Ford Transit» виїжджаючи на головну дорогу не надав переваги в русі мотоциклісту.

У діях водія автомобіля правоохоронці виявили порушення правил дорожнього руху.

В результаті ДТП травмувався водій мотоцикла «SOUL-ZSS50F». У нього діагностували, зокрема, важкі травми правої гомілки.

Сукупність травм ноги привела до некрозу тканин та м`язів гомілки і як наслідок - до ампутації правої гомілки в межах нижньої третини стегна.

Обвинувачений чоловік свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.

«Зокрема вказав, що 09 вересня 2021 року разом з дружиною на автомобілі марки «Ford Transit» рухався по вулиці Котляревського, що в місті Корець в сторону головної дороги вулиці Володимирської. Під час виїзду на головну дорогу і повороту ліворуч переконався у безпечності маневру, жодних транспортних засобів не бачив. Під час безпосереднього повороту ліворуч побачив мотоцикл, який рухався ліворуч по головній дорозі в сторону с. Морозівка. В результаті чого сталося зіткнення автомобіля з мотоциклом, який після удару перелетів через автомобіль на інший бік. Після цього, він зупинився, надав потерпілому першу допомогу та викликав швидку медичну допомогу. У вчиненому щиро кається та просить його суворо не карати», - відомо з вироку.

Потерпілий в суді вказав, що обвинувачений не надав йому переваги в русі, в результаті чого трапилась ДТП.

Після аварії він відчув сильний біль в нозі. Зазначив, що потім його госпіталізували до Корецької міської лікарні, а ще пізніше через ускладнення перевели в лікарню у місто Рівне. Через отримані травми лікарі змушені були йому ампутувати частину правої ноги нижче коліна. Вказав, що сім`я обвинуваченого йому постійно допомагала, надала на лікування 50 тисяч гривень. Запевнив, що жодних претензій до них за фактом ДТП у нього немає. Просив суд призначити обвинуваченому найменшу міру покарання.

Суддя Кулик призначив водію автомобіля покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без позбавлення права керувати транспортними засобами. А на підставі ст.75 КК України звільнив його від відбуття покарання, встановивши іспитовий строк 1 рік.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.