Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У МОЗ назвали найбільш проблемну категорію за темпами вакцинації

Вакцинація в Україні просувається достатньо швидкими темпами, проте є категорія, яка з точки зору кількості щеплених від інфекції, є проблемною. Її складають українці віком 60 +. Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін.

«Найбільш проблемною для нас є група 60 + років. З одного боку, вона є ризикованою з точки зору тяжкого перебігу коронавірусної хвороби – з іншого боку, досить низькі показники по охопленню щеплення - 37,4% цієї групи тільки були вакциновані станом на цей час, безумовно, до кінця цього року, може, вдасться виконати 40%, але це наднизькі показники для групи ризику. Група досить велика - близько 12 млн осіб» - розповів він.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.