У Рівному зафіксували порушення правил паркування.
Про це повідомили у Департаменті муніципальної варти РМР.
Як зазначається, на фото вулиця 16 липня у Рівному. Там інспектори з паркування Департаменту муніципальної варти щодня фіксують порушення правил паркування.
Найчастішими є порушення вимоги знаку 3.35 (Стоянку заборонено). За це передбачено штраф у сумі 340 гривень.
Також часто фіксується порушення 15.10 (в) - стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м. За це передбачено штраф у сумі 640 гривень.
- Закликаємо водіїв користуватися майданчиками для паркування, або спеціально відведеними ділянками для паркування транспортних засобів, а також залишати автівки не порушуючи ПДР, - йдеться в повідомленні.