Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У нічному клубі Рівного хочуть продовжити роботу кухні, однак поліція проти

У Рівному в нічному клубі "Колізей" хочуть продовжити роботу кухні-кафе до 4-ї години ночі. Із таким проханням звернувся до виконкому підприємець Ігор Козиряцький.

Наразі кухня працює з 18 до 22 години. 

Депутати розглянули дане питання, однак рішення не було прийнято. Причиною є те, що поліція має заперечення до продовження роботи закладу.

Зокрема, було проведено аналіз скоєння злочинів та правопорушень біля нічного клубу. За його результатами встановлено, що  в зазначеному місці з початку поточного року було зареєстровано повідомлення про злочини та адміністративне правопорушення різного ступеня тяжкості.

Рішення перенесли на наступне засідання виконкому із обов'язковим запрошенням власника кухні-кафе.

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.