Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"У них таке екіпірування. Нам до такого йти ще років 100": російський окупант - про забезпечення ЗСУ

Російські окупанти захоплюються рівнем забезпечення Збройних сил України. Адже українських захисників підтримує НАТО, а російським солдатам доводиться воювати із озброєнням часів Радянського Союзу. 

Про це свідчить розмова окупанта із рідним, перехоплена українською розвідкою. 

"Та ти що, бл**ь, ми жебраки є**ні! У нас озброєння радянське. "Нічник" поруч лежить 85-го року. Їх підтримує на**й, НАТО! Є**ти, у них таке екіпірування. Нам до такого йти ще років сто!", – скаржиться окупант. 

- Ага, і ви з ложкою та банкою тушонки, коротше, - каже йому сестра. 

– Ні, насправді змінилося, просто на нас заощаджують”, – говорить він. 

Також окупант скаржиться на постійні обстріли та зазначає, що деякі російські солдати "злетіли" з катушок. 

Він також зізнався, що у нього є думки про смерть, адже таким чином він зможе забезпечити матір, а також дуже хоче отримати легке поранення, аби отримати 3 млн рублів компенсації. 

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 У полоні окупантів перебувають 8 представників місцевої влади

Це чиновники із Запорізької, Херсонської та Харківської областей. Станом на 2 липня у полоні російських військових перебувають: Євгеній Матвєєв – Дніпрорудненський міський голова Олександр Шмиголь - Вільхівський сільський голова Олександр Бабич – Голопристанський міський голова Ігор Колихаєв - Херсонський міський голова Валентина Костенко – Великокопанівський сільський голова Дмитро Ляхно - Горностаївський селищний голова Сергій Хільченко – Хрестівський сільський голова Петро Збаровський – Новотроїцький селищний голова. Зазначається, щ, на жаль, інформація про звільнення з полону Голопристанського міського голови Олександра Бабича не підтвердилася.

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.