Рівне Медіа

У одній із громад Рівненщини поліція та місцеві мешканці рятували пенсіонерку

Вчора, 12 лютого, у Мирогощанській громаді поліцейські офіцери рятували пенсіонерку. До правоохоронців зателефонував син 78-річної жінки. За його словами, вона проживає у селі Білоберіжжя Дубенського району і вже два дні не виходить на зв’язок. 

Оскільки село знаходиться на віддалі і через негоду до будинку складно дістатись, то син вирішив звернутися до офіцерів. 

Правоохоронці оперативно вирушили за вказаною адресою. У зв’язку із складними погодними умовами службовим автомобілем дістатись хутора виявилось не так просто.

«Орієнтовно три кілометри ми йшли засніженим полем, підсвічуючи ліхтарем, — розповідає лейтенант поліції Віктор Мокрійчук, — Коли дістались до хати, двері виявилися зачинені, тож разом із сином власниці вирішили заходити всередину».

Пенсіонерку побачили на ліжку: жінка була у свідомості, проте не говорила.

«Я одразу викликав швидку, однак ми розуміли, що спецавтомобіль сюди не доїде, тож потрібно якось доправити жінку до медиків, — зазначає поліцейський офіцер громади.

У пошуках підмоги поліцейські почали обдзвонювати жителів громади, які одразу погодилися допомогти.

«Кажуть, коней на переправі не міняють, а ми міняли, — згадує події вчорашнього вечора капітан поліції Дмитро Головатий. — Спочатку знайшли сани і одного коня, але він не зміг проїхати, тож довелось шукати упряжку із двома тваринами.  Саме так довезли пенсіонерку до «швидкої» і передали її лікарям. І велика подяка жителям громади, які відгукнулися. Незважаючи на відстань та погоду».

У медзакладі з’ясувалось, що у жінки стався інсульт. Нині вона перебуває наглядом лікарів.

Читати також