Рівне Медіа

У одній із найстарших аптек Рівного тепер діє ще й музей

Фото - Рівненська ОДА

Аптека по вулиці Соборній, 187 діє там ще від початку XX століття.

Для перших відвідувачів аптеки-музею сьогодні провели невеличку екскурсію та організували театральне дійство. Тут багато цікавих експонатів, серед яких «пігулки» для щастя, «ліки» від заздрощів. Є тут фігура першого директора аптеки, котру виготовили майстри рівненського лялькового театру. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Фото - Рівненська ОДА

Музей поєднав дух середньовіччя, сучасності та інтерактивність. Серед перших відвідувачів – представники обласної і міської влади.

«Вітаю місто та область із цією неординарною та історичною подією. Музей беззаперечно стане однією із  візитівок Рівненщини. Безмежне дякую автору проєкту, авторитетному Володимиру Синяку, який присвятив велику частину свого життя для розвитку фармацевтичної галузі», - привітав присутніх перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Фото - Рівненська ОДА

У закладі старовинні меблі та своя аптечна лабораторія. Серед пам’яток – 100-літній касовий апарат, за допомогою якого не лише фіксували продаж препаратів, а й вели облік пацієнтів і відкривали кредити. Є тут скриня і стілець фармацевта, колби, мензурки, ваги та ступки.

Для всіх відвідувачів чекають провізори, готові провести майстер-класи. Тож усі охочі новоствореного музею можуть спробувати виготовити свої ліки власноруч.

Фото - Рівненська ОДА

Читати також