Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У пакеті та щільно закритій труні: як на Рівненщині ховають померлих від коронавірусу

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Заступниця начальника управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Олена Гандзюк під час брифінгу розповіла, як відбувається процес поховання людей, які померли внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. Екс-очільниця Центру громадського здоров'я Рівненщини звернула увагу на постанову головного санітарного лікаря від 4 серпня 2020 року №44, де чітко прописані правила поховання людей, які померли від ковіду.

- Тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним розчином. При надмірному утворенні рідини тіло може бути розміщене в герметичному пакеті. Родичі та близькі, які ховають померлого, не мають торкатися відкритих ділянок тіла. При ритуальних обрядах відстань між тими, хто хоче попрощатися в закритому приміщенні має бути розрахована у співвідношенні 1 людина на 5 метрів, - зазначила Олена Гандзюк.

За бажанням родичів тіло померлого кремується, або ховається в щільно зачиненій труні.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.