Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Радивилові 4-річний хлопчик втік від дідуся: дитину повернули додому поліцейські

Фото поліції

Учора надвечір на окраїні Радивилова патрульні помітили малолітнього розгубленого хлопчика. Він ішов проїзною частиною без дорослих. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП області.

На запитання поліцейських, чи він загубився - ствердно махав головою. Правоохоронці забрали хлоп'я у автівку і почали шукати його батьків. 

Пояснити будь-що він не міг, з’ясувати вдалося лише вік малечі — йому чотири.

Орієнтовно за 20 хвилин пошуків інспекторам вдалося знайти його батьків, які у свою чергу, збилися з ніг, шукаючи сина.

Як з’ясувалось, хлопчик втік, коли дідусь, який за ним наглядав, відволікся. Малолітній дуже злякався, коли зрозумів, що заблукав.

На щастя, вчасно з’явилися поліцейські. Доки мама, якій правоохоронці передали дитину, оговтувалася від пережитого — хлопчик всміхався. Їхати у авто «з мигалками» йому дуже сподобалось.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.