Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У річці на Рівненщині браконьєри виловлювали раків: шкода державі склала майже 400 тисяч гривень

З 11-го квітня в Рівненській області діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах.

Дана заборона діятиме:

  • з 11 квітня по 30 травня на річках та їх кореневих водах;

  • з 11 квітня по 20 червня на озерах, водосховищах, інших водоймах;

  • з 11 квітня по 10 липня в придаткових водах річок.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками відділу поліції №1 (смт. Млинів) Дубенського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та представниками формування самооборони смт. Млинів проведено рейд по водних об’єктах Бокіймівської сільської та Млинівської селищної територіальної громад.

Під час рейдових заходів на річці Іква, неподалік с. Пекалів Дубенського району встановлено факт незаконного вилову раків в кількості 141 штука (дозволений ліміт здобуття за добу на одну особу становить 30 раків).

Відомості щодо порушення законодавства внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено розрахунок шкоди заподіяної державі внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів, а саме раків, який становить 369 тис. 852 грн.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.