Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівне надходить дедалі більше гуманітарних вантажів

Попри загострення ситуації з ракетними обстрілами, у Рівне продовжує надходити гуманітарна допомога від інших держав. Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.Саме у Рівному відбувається процес розподілення допомоги між тими об’єктами критичної інфраструктури міста та іншими обласними центрами, які цього найбільше потребують. Зокрема, частина речей направляється в бомбосховища, дитячі будинки та туди, де тимчасово проживають вимушено переміщені особи, а також в інші області України, які знаходяться у епіцентрі бойових дій з окупантами і подекуди залишаються відрізаними від вільної териториторії.За словами Віктора Шакирзяна українці розгорнули потужну волонтерську діяльність в Італії, Польщі Німеччині. Активно збирають необхідні речі шукають можливості доправляти її сюди шукають надійних партнерів тут в Україні, щоб бути впевненими, що ця гуманітарна допомога потрапить в надійні руки:

"Багато моїх друзів і товаришів, які мешкають зараз у Європі телефонують і просять проконтролювати, аби вся зібрана допомога була передана туди де вона справді найбільше потрібна.Тому мусимо по максимуму включатися в цей процес, зустрічаємо вантажі, розвантажуємо сортуємо, залучаємо наш транспорт, самі заправляємо, приватним коштом. Всі ми українці і маємо триматись разом!", - розповідає Віктор Шакирзян.Зі слів Віктора Шакирзяна ця допомога вкрай необхідна, адже він тісно співпрацює з армією через військових волонтерів, облаштовує бомбосховища у Рівному, намагається забезпечити всім необхідним людей що стали вимушеними біженцями зі східних і центральних регіонів України зараз формуємо каравани в інші міста, що зазнали значно більших руйнувань ніж Рівне, готує лікарні до прийому поранених. Найбільше, просто таки на вагу золота зі слів Віктора Шакирзяна є ліки, теплий одяг, ковдри, спальні мішки,засоби гігієни та продукти харчування. 

"Щоразу допомоги приходить все більше, адже наприклад ті волонтери, що контактують зі мною особисто, бачать практично в режимі онлайн, що ми щоденно відправляємо і куди, вони уважно стежать і в соцмережах і ми окремо скидаємо відео і фото звіти в спеціальну групу. Завдяки цьому нам довіряють, а це дозволяє залучати все більше допомоги. Кожна упаковка ліків, кожна одиниця амуніції та кожна упаковка продуктів харчування наближає перемогу українців над ворогом", - підсумовує Віктор Шакирзян.

Читати також