Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненській міській дитячій лікарні змінився керівник

Директором Рівненськї міської дитячї лікарні з 17 травня є Володимир Приступа. 

З 2021 року він працював заступником директора цього закладу.

Про це повідомили в Управлінні охорони здоров'я Рівного. 

«Віднедавна очолюю міську дитячу лікарню Рівного. Це єдина міська дитяча лікарня Рівного, що поєднує у собі, як первинний рівень надання медичної допомоги, так і спеціалізований. Окрім того, в закладі забезпечується широкий спектр реабілітаційних послуг маленьким пацієнтам. Розумію усю відповідальність, яка на мене покладена, у розвитку та створенні лікарні, як конкурентноздатного закладу охорони здоров'я. Вдячний усім, хто довірив, довірився та дає конструктивні поради та критику. Окреме дякую колективу закладу, з боку якого відчуваю чималу підтримку!», – зазначає Владимир Приступа .

Володимир Приступа з 2007 року розпочав лікарську справу в колишній поліклініці №2 Рівного. З 2013 здійснює діяльність за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я». У 2019-2021 роках працював на посаді заступника начальника управління охорони здоров?я виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Окрім того, у трудовому стажі нинішнього директора vіської дитячої лікарні зазначені посади і начальника інформаційно-аналітичного центру, і начальника лікарні з поліклінікою, інше.

Нагадаємо, попередній головлікар лікарні Микола Надєйко пішов із посади. 

 

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.