Рівне Медіа

У Рівненській області медичні заклади отримали засоби захисту від благодійних фондів

Фото - РОДА

До Рівненської області прибув гуманітарний вантаж із засобами захисту. Допомогу від благодійних фондів розподілили між лікарнями Рівненщини, які визначені як госпітальні бази для прийому та лікування пацієнтів з коронавірусом.

 «У вантажі, який прибув в область, - велика кількість захисних масок та респіраторів – понад 8 тисяч, а також понад 3 тисячі костюмів та біозахисних комбінезонів. Загалом поставки медичних вантажів систематизовані, в область вони надходять щотижня. Таким чином лікарні мають достатню кількість засобів захисту, що постійно оновлюються. Разом з тим, ми налагодили зворотній зв'язок із закладами, постійно моніторимо їхні потреби», - повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Так,  найбільше засобів отримали Рівненська міська лікарня та Сарненська ЦРЛ. Їм надійшли по 660 костюмів та комбінезонів, майже по півтори тисячі масок та респіраторів, по 60 бахіл.

Допомогу також отримали: Дубенська міська лікарня, Костопільська та Рокитнівська ЦРЛ. Заклади отримали по 460 захисних костюмів та комбінезонів, по 1200 масок та 55 бахіл.

Отримали засоби захисту і у обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф:  600 костюмів, понад півтори тисячі масок.

Окрім того, два монітори пацієнта для апаратів ШВЛ отримали медики інфекційного відділення Рівненської центральної міської лікарні в рамках благодійної допомоги від акціонерного товариства «Рівнегаз». Також підприємство передало для медичних закладів області 200 захисних костюмів, стільки ж окулярів та комплектів захисного одягу, а також 1200 респіраторів.

Читати також