Рівне Медіа

У Рівненській РОДА підбили підсумки 2018 року (ФОТО)

http://oblrada.rv.ua

12 лютого під час колегії Рівненської облдержадміністрації підсумували здобутки 2018 року. Зокрема, проаналізували роботу галузей та виконання місцевих бюджетів. Участь в засіданні взяли голова обласної ради Олександр Данильчук та перший заступник голови Сергій Свисталюк.

Так, за підсумками 2018 року, власні доходи місцевих бюджетів зросли на 21,4%, а надходження від єдиного соціального внеску  - на 27,4%.

Надходження з Державного фонду реконструкції та розвитку склали 144,5 млн.грн., субвенція на соціально-економічний розвиток – 125,3 млн.грн. За підсумками 2018 року бюджет розвитку обласного бюджету становив 92,4 млн.грн.

Якщо йдеться про цільові субвенції, то 47,6 млн.грн. становила субвенція на розвиток системи охорони здоров’я, 42 млн.грн. – субвенція на будівництво палаців спорту, 27,8 млн.грн. склала субвенція на заходи з компенсації ризику населення зони спостереження, 10,4 млн.грн. – кошти на будівництво футбольних полів.

За проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» торік Рівненщина отримала 30 млн.грн.

Крім того, завдяки міжнародній технічній допомозі та, зокрема, програмі «U-LEAD», у 2018 році в області реалізовано 10 проектів загальною вартістю 4,9 мл.грн. В рамках програми «U-LEAD з Європою» надано організаційно-методичну допомогу та розпочалася робота зі створення ЦНАПів у найвіддаленіших населених пунктах Рівненщини.

Варто зауважити, що 2,1 млн.грн. з обласного бюджету торік спрямували на реалізацію 19 проектів розвитку територіальних громад Рівненщини в рамках обласного конкурсу. Загалом, за час існування конкурсу громади успішно реалізували 104 проекти, вклавши у це 9 млн.грн. власних коштів.

У підсумку на колегії оприлюднили традиційний рейтинг, який відображає лідерів на аутсайдерів щодо реалізації державної політики в розрізі районів та міст обласного значення. Моніторинг проводили за 32 параметрами. Востаннє його результати оприлюднювали у жовтні минулого року.

Так, на 1 січня 2019-го на першому місці рейтингу залишається м. Рівне. Друге місце утримує за собою Костопільський район. На одну позицію піднявся Березнівський район і «закрив» таким чином трійку лідерів. Наростив позитивну динаміку і Сарненський район, який з шостої піднявся на четверту позицію.

У той же час 10 позицій втратив Демидівський район, посівши за результатами моніторингу передостаннє місце в рейтингу. На останньому ж місті опинилося м. Дубно, втративши чотири позиції, у порівнянні з минулими показниками.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також