У Рівненському районі горіли сміття та чагарники

У Рівненському районі сталось кілька пожеж.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС Рівненщини.

Відомо, що усі інциденти стались 29 травня. Перший випадок було зареєстровано поблизу Хутора Лукавець, що поблизу с. Моквин, Березнівської ТГ, Рівненського району. Там горіло побутове сміття на площі 50 м.кв. Схожа ситуація виникла і біля смт. Соснове, Березнівської ТГ, де зайнялось побутового сміття на площі 50 м.кв.

Згодом, неподалік смт Оржів Клеванської ТГ, Рівненського району. Сталось займання сухої трави та чагарників на площі 0,5 га. Причина пожежі та розміри збитків встановлюються.

А вже у Сарненському районі поблизу с. Старе Село, Старосільської ТГ,  горіло сміття на площі 70 м.кв. Причина пожежі та розміри збитків встановлюються.

А вночі, 30 травня о 01:18 Неподалік с. Постійне Деражненської ТГ, Рівненського району. Зафіксували горіння сухої трави та чагарників на площі 0,3 га.

Причина пожежі та розміри збитків встановлюються.

Читайте також