Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У рівненському ТРЦ запрацював ще один пункт вакцинації проти COVID-19

У Рівному відсьогодні запрацював ще один пункт вакцинації проти коронавірус. ВІдкрився він на базі торгового центру "Злата Плаза" на вулиці Короленка. 

Пункт вакцинації уже прийняв перших відвідувачів. Щепитися може будь-хто віком від 18 років. Ніяких попередніх записів чи реєстрації не потрібно. Достатньо лише мати при собі паспорт та пам'ятати прізвище свого сімейного лікаря. 

Для вибору пропонують три вакцини: AstraZeneca, Pfizer чи CoronaVac. Пункт щеплення працюватиме без вихідних, з 15 по 20 годину. 

Читати також

06.06.2023 На Поліссі провели в останню дорогу молодшого сержанта, який загинув на Луганщині

Як зазначається, люди по всіх селах зустрічали військового живим коридором, стоячи навколішки. У рідному селі, Боровому, зібрався весь люд, щоб гідно провести свого земляка до місця останнього спочинку. Загинув молодший сержант 30 травня на Луганщині. Поховали захисника на місцевому кладовищі. З початку повномасштабного вторгнення Герой отримав чотири відзнаки: «За військову службу Україні», «За мужність ІІІ ступеня» та «За оборону України» та «Захиснику Вітчизни». Останню нагороду воїн отримав особисто від Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.