Рівне Медіа

У Рівному 10 проектів Громадського бюджету не допустили до голосування

Фото з фейсбуку

Координаційний комітет 16 серпня розглянув 117 проєктів, які подали мешканці у цьому році на громадський бюджет.  Про це інформують у Рівненській міській раді.

10 проєктів не допущені до голосування з підстав невідповідності положенню, неможливості їх реалізації або як такі, що вже перебувають на етапі реалізації через інші програми міста Рівного.

Зокрема, не допущені до голосування наступні проєкти:

 1. Центр Управління Руху (автор проєкту Гоголь Вадим Олександрович, бюджет проєкту – 1000000 грн.)
 2. Курс для школярів "Rivne finance city" (автор проєкту Кушнір Анатолій Сергійович, бюджет проєкту – 215 000 грн.)
 3. Багаторівнева паркова для Міської Лікарні (автор проєкту Гоголь Вадим Олександрович, бюджет проєкту – 1000000 грн.)
 4. Дім милосердя для реабілітації алко- та наркозалежних (автор проєкту Гоголь Вадим Олександрович, бюджет проєкту – 1 000 000 грн.)
 5. Алея Слави Рівненського Спідвею (автор проєкту Левчук Андрій Анатолійович, бюджет проєкту – 250 000 грн.)
 6. Місцева культурно-освітня платформа «Щасливі діти Рівного» (автор проєкту Коваль Катерина Юріївна, бюджет проєкту – 100000 грн.)
 7. Створення пішохідної вулиці Поштової та її переобладнання під історичну (автор проєкту Мобіло Любов Ананіївна, бюджет проєкту – 1000 000 грн.)
 8. Міні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям у Квасилові (автор проєкту Дутко Павло Юрійович, бюджет проєкту 1000 000 грн.)
 9. Встановлення спортивного майданчика на вулиці Є.Коновальця, 18 в місті Рівне (автор проєкту Савчук Марія Валеріївна, бюджет проєкту 250 000 грн.)
 10. Заміна вікон у багатоквартирному будинку Данила Галицького,2 на пластикові (автор проєкту погоріла Олена Дмитрівна, бюджет проєкту 1000000 грн.).

Проголосувати можна з 17 вересня по 1 жовтня включно на сайті https://rivne.pb.org.ua/ (цілодобово).

Голосувати за проєкти можуть громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території Рівненської територіальної громади, що підтверджується офіційними документами – довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання на території Рівненської територіальної громади.

Одна особа може особисто проголосувати не більш як за три великі проєкти та три малі проєкти.

Голосування проводиться шляхом заповнення електронної форми на сайті https://rivne.pb.org.ua/ з використанням:

 • ідентифікації;
 • верифікації;
 • реєстрації через сервіс Bank ID.

 

Читати також